Web Geliştirme Hizmetleri

Bir web sitesi markalar için sanal dünyada bir mağaza vazifesi görüyor diyebiliriz. Çünkü online mağaza sistemi ile müşteri elde edebilir ve satış gerçekleştirebilirler, ayrıca şirketin kendini tanıtması ve hizmetlerini sunması için de web sitesi ideal bir yöntemdir.

 

Etölya Web Tasarım Hizmetleri

Web siteleri görsel, yazı ve video paylaşımlarıyla sosyal medyayı andırabilir fakat iki mecra arasındaki en büyük fark ise sosyal medyanın birden fazla kullanıcı ve içerikleri içinde barındırmasıdır. Web siteleri ise kuruma ya da kişiye özeldir. Bilinmeyen 2. bir kurum siteye dahil olup içerikler yaratamaz.

Gelişmiş Web Tasarım

Bir web sitenin en üst sıralarda yer almasına yarayan önemli unsurlardan biri sürekli kendini yenileyen ve üstün teknolojik yapıya sahip olmasıdır. Geliştirilmeyen ve eksik bilgilere sahip olan web siteleri ziyaretçiler tarafından tıklanmaz ve Google zamanla o siteyi daha alt sıralara atarak yok sayar. Bu tarz durumlar markaların dijital kimliğini olumsuz olarak etkiler ve müşterilerinde güvensizlik algısı yaratabilir. Google’da müşteri gibidir. Güncel ve SEO kurallarına uyumlu olan siteleri sever ve önceliği her zaman onlara vermektedir.

#etölyawebdeising

Bir Web Sayfası Nasıl Geliştirilir?

Web siteleri arama motorlarının olmazsa olmaz alt kollarından biridir. Çünkü insanlar arama motorlarına bilgi almak istedikleri bir konuyu yazarken karşılarına o konuyla ilgili içeriği olan web siteleri gelir.

 

Web Geliştirme Global’de  web sayfalarının bir uzman ekip tarafından günümüz trendlerine uygun şekilde gelişim aşamasını sağlamak ve paralel olarak aktif kampanyalarını yönetme işlemidir.

Web geliştirme markanın sektörüne uygun ve müşterilerine odak bir şekilde web sayfalarının gelişimi yapılır. Bu işlem uzman kişiler tarafından yapılmalıdır.

E ticaret markalarının ürün ve kategorilerine özel olarak hazırlanan web sayfaları ve onların özgün tasarımları yapılır. Kullanıcı deneyimi göz önüne alınarak sürekli gelişim ve ar-ge konusunda fikirler üretilir.

Web Geliştirme Danışmanlığı

Bir web sitesi tek bir ana sayfadan oluşabilir veya verilen seçeneklerin tıkanmasını sağlayarak bir sonraki sayfaya ya da başka bir web sayfasına yönlendirme yapabilir.

Web sayfasında bulunan eksiklikleri gidermek sayfayı optimize edip Google araçlarına indekslemek için mutlaka web geliştirme araçlarını kullanmak gerekmektedir.

 

 

Web Geliştirme Uzmanlığında Etölya Digital

Bir web siteniz var fakat nasıl daha çok geliştireceğinizi bilmiyor musunuz?  Cevabı Etölya Digital de.

İşini online dünyaya taşımış olan tüm müşterilerimizin web sitelerini en ince ayrıntısına kadar inceliyor gerekli görülen tüm ihtiyaç ve eksiklikleri gidermek, ulaşılabilir olmalarını sağlamak ve potansiyelini yükseltmek için programlar oluşturuyoruz. Web sitelerini ileriye taşımak adına web sitesi tasarımlarınızı ve yazılımlarınızı güncelliyoruz. Hedef kitlelerin dikkatini çeken ve çağa ayak uyduran alt yapımız sayesinde web sitenizi görsel bir şova dönüştürüyoruz.