Bir E-Ticaret Web Sitesi İle Marka Kimliği Oluşturun

E-Ticaret web sitesi tasarım hizmetlerimiz ve uzmanlığımız sayesinde, ölçeklerinden bağımsız olarak işletmeleri yalnızca bir mağazadan dijital olarak beğenilen bir markaya dönüştürüyoruz.

Bir E-Ticaret Web Sitesi ile Daha Ölçeklenebilir Bir İş Yaklaşımı Uygula

Etölya Digital'de ekibimiz, müşterileri için yüksek kaliteli bir çevrimiçi alışveriş deneyimini kolaylaştırmak için ürün arama, ürün bilgisi, sipariş süreci ve işlem sistemleri gibi özellikleri e-ticaret web sitesi tasarımına entegre eder. Aslında, her türlü iş modeline uyacak şekilde özel e-ticaret web sitesi geliştirme konusundaki uzmanlığımızı geliştirdik.

Artan Satışların ve Ödüllendiren Müşteri İlişkilerinin Keyfini Çıkarın

Marka sürdürülebilirliğini güçlendirmek için her dijital pazarlama aracını kullanıyoruz.

 

Son Teknoloji
E-Ticaret Web Sitesi Geliştirme Hizmetleri ile Büyümenin Yeni Boyutlarını Keşfetmenize Yardımcı Oluyor

Değişmeyen tek şeyin değişim olduğuna ve sürekli büyüyen dijital pazarlama dünyası için de aynı şeyin söylenebileceğine inanıyoruz. Bir zamanlar fiziksel mağazalarında gelişen işletmelerin pandeminin ortasında hayatta kalmak için savaştığı görüldü ve bu nedenle dijital bir kimliğe her zamankinden daha fazla bağımlı olmaya başladı. Bu nedenle, büyük veya küçük markaların dijital dünyayı fethetmesine yardımcı olan benzersiz e-ticaret web sitesi geliştirme stratejileri sunmaya kendimizi adadık.

 
ETÖLYA OFFİCE TİMEol-sl

Çok Yönlü E-Ticaret Web Sitesi Hizmetlerimizle Kitlenize Ulaşın

Her E-ticaret web geliştirme şirketinin ana önceliği, markaların hedef kitleleriyle marka bilinirliğini artırmalarına yardımcı olmaktır. Markanın bir anlatısını hedef demografiye, ikincisinin markayla bağlantı kurmasını sağlayacak şekilde aktaran hikaye anlatıcılarıdır. Dijital ajans, işletmelerin çok sayıda şirket arasında farklı bir kimlik oluşturmasına ve endüstride önemli bir oyuncu haline gelmesine yardımcı olur.

Deneyimli dijital kaynaklar tarafından harekete geçirilen e-ticaret stratejileri, her tür ve büyüklükteki işletme için büyük faydalar sağlayabilir. İşte tam bu noktada Etölya Digital devreye giriyor. Ekibimiz , işinizi rakiplerinizle aynı seviyeye getiren web geliştirme hizmetleri sunmak için analitik bir yaklaşım kullanır. Bu nedenle, ister yepyeni bir kimlik oluşturmak, ister mevcut kimliğin sürdürülebilirliğine katkıda bulunmak olsun, asıl amacımız müşterimizin yarışa girip yükselmesine tanık olmaktır.

Call_to_Actions1.png
Satış Cirosunu Artırın
SEO çalışmaları, aşamalı web uygulamaları ve yapay zeka sohbet robotları gibi E-ticaret web geliştirme stratejilerimizin, ziyaretleri işlemlere ve dolayısıyla satış hacmine dönüştürmek için etkili olduğu kanıtlanmıştır.
ETÖLYA OFFİCE TİME
Ölçeklenebilirlik
Artan operasyonlarınızın işinizi kısıtlayıcı bir faktör haline gelmemesini sağlıyoruz. Bu nedenle, markanın büyümesine uyum sağlayan ölçeklenebilir E-ticaret web sitesi geliştirme hizmetleri sunuyoruz.
Seo Nedir? Öğrenme Garantili
Uygun Maliyetli Yönetim
Uygun fiyatlı hizmetlerimiz, bir mağazanın kurulması ve işletilmesi için harcanan maliyetten daha düşüktür ve ikincisini önemli ölçüde aşan faydalar sağlar.

Hayalinizdeki Online Mağazanın İlk Adımı Atın, Uzmanlarımıza Danışın

Marka kimliğinizi uluslararası bir düzeye taşımayı dört gözle bekliyorsanız, başlamak için ekibimize danışın. Hedef gereksinimlerinizi anlayacağız ve ardından son teknoloji E-ticaret web sitesi geliştirme hizmetlerimizle vizyonunuzu gerçeğe dönüştürmeye başlayacağız.

 

Yeni Bir Dijital Görünüm Kazanın.Şimdi Markalaşın.

Küresel izleyicilerine hitap etmek için özel bir e-ticaret web sitesiyle daha fazla çevrimiçi trafik ve satış çekmek için yüksek performanslı ve ölçeklenebilir e-ticaret mimarileri uyguladık. Web sitesi erişimleri için hemen başvurun.

Yeni Bir Dijital Görünüm İle E-Ticarete Başlayın.

İşinizi şimdi dijitale taşıyın ve Etölya ile tanışın. Markanızı yansıtan şık ve yeni nesil tasarımlar ile, kullanıcılarınıza güven verin. Şimdi Dijitale işletmenizi taşıyın ve teklif alın.

Hangi E-ticaret platformlarıyla çalışıyorsunuz?

Web geliştirici ekibimiz Shopify, WooCommerce (WordPress), BigCommerce, Magento ve daha fazlası gibi ünlü E-ticaret platformlarını kullanma konusunda uzmanız. Ayrıca, herkesin gereksinimlerini karşılamak için özel olarak hazırlanmış sonsuz özel E-ticaret uygulamalarıyla gurur duyuyoruz.

E-ticaret web sitem güvenli olacak mı?

E-ticaret web sitelerimiz, bir SSL aracılığıyla şifreleme olan standart bir güvenlik protokolü kullanır. Güncel PCI uyumluluk standartlarını kullanarak web siteleri geliştiriyoruz ve kredi kartlarının sunucunuzda veya E-ticaret web sitesi veritabanınızda saklanmasını kesinlikle reddediyoruz.

Arama motoru optimizasyonu e-ticaret web sitesi geliştirmeye dahil mi?

E-ticaret web sitesi geliştirmeyi güçlü bir SEO temeli üzerinde yürütmeye çalışıyoruz. E-ticaret web sitemiz, onu Google dostu kılan gelişmiş SEO uygulamaları kullanılarak optimize edilmiştir.

E-Ticaret SEO ve dönüşüm optimizasyonu hizmetleriniz var mı?

Arama motoru optimizasyonu ve E-ticaret web sitesi optimizasyonu kampanyamızda yalnızca trafik değil, satışları da hedefliyoruz . Web sitesini daha yüksek sıralamalar ve büyük erişim için optimize etmek için benzersiz SEO uygulamaları ve yenilikçi teknikler kullanan özelleştirilmiş yazılımlar kullanıyoruz. Ayrıca, kullanıcı deneyimini iyileştirmek için ziyaretçi modellerini de takip ediyoruz.

Seo Ajansı